اشتغال

یکی از شاهکارهای دانشگاه آزاد ایجاد اشتغال هست. حتما با این حرف من موافق هستین . چرا که هر کسی که از مادرش قهر میکنه میاد دانشگاه می شه استاد! .بله استاد . همتون هم اینو می دونید که دانشگاه  در آغاز هر نیمسال علاوه بر دانشجوی جدید استاد ترم اولی هم پذیرش می کنه. استاد هایی که سنشون بعضا از بعضی دانشجوها کمتر است. مطلب دیگه هم اینکه اکثر کلاس ها مثل ترم های قبل هنوز تشکیل نشده. البته این جای نگرانی نیست! دانشجوهای قدیمی با موضوع کنار اومدن. آخه ماه رمضان است و اساتید برای این که بیان و برن نمی تونن روزه بگیرن. این هم بهانه جدیدی است که ما دست اینا دادیم . دست آخر هم سال تحصیلی جدید را به همه قدیمی ها جدیدی ها ترم اولی و مشروطی و اخراجی و خلاصه همه دانشجویان تبریک می گم. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

/ 3 نظر / 22 بازدید
امیر

سلام منم رسيدن رمضونو تبريک ميگم دانشگاه آزاده ديگه يعنی مستمر آزاد

علي

سلام بر همه استادهايي كه سرشون به تنشون بيارزه ، به دليل بي مهري مسؤلان دانشگاه گرمسار تو دانشگاه نمي مونند. هر ترم يه سري استاد مي ياند و مي رند.

علي

سلام بر همه، استادهايي كه سرشون به تنشون بيارزه ، به دليل بي مهري مسؤلان دانشگاه گرمسار تو دانشگاه نمي مونند. هر ترم يه سري استاد مي ياند و مي رند.